Fotoinlove zdjęcia ślubne   Galeria O nas Oferta Kontakt Blog

 

fotoinloveSerdecznie witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą pracą.

 

  Fotografią zajmujemy się od 1999, początkowo jako dwie osobne duszyczki, fotoslaw - tak nazywała się pierwsza strona Sławka. Od roku 2004 kiedy to fotografia połączyła nas w małżeńską parę posługiwaliśmy się logiem MSFoto. Wszystkim wspaniałym parom, które mieliśmy przyjemność fotografować pod tą nazwą bardzo gorąco dziękujemy.

    Od roku 2011 staramy się promować nową, bardziej medialną nazwę FOTOINLOVE.

   Fotoinlove Magdalena i Sławomir zakochani w zdjęciach, kochający fotografię, połączeni miłością poprzez fotografię. Absolwenci UG, małżeństwo, dumni rodzice, ciekawi świata podróżnicy wciąż z aparatem podglądają świat.

    W roku 2013 do naszej grupy dołącza kolega Michał Burzyński. Miłośnik i pasjonat fotografii, ciekawy ludzi esteta. W trójkę realizujemy nasze fotograficzne pasje, zatrzymując w kadrze ulotne chwile wzruszeń i emocji.

    Naszym mottem w pracy jest zadowolenie klienta. Nie liczymy ujęć, nie targujemy się, co do ilości zrobionych zdjęć. Najważniejszym jest by w pełni przedstawić fotografowane wydarzenia oraz wybrać jedynie najlepsze kadry z pośród kilkuset zrobionych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

    Pasjonatów, miłośników fotografii cyfrowej, hobbystów i wszystkich chętnych zapraszamy na indywidualne bądź grupowe szkolenia z zakresu cyfrowej obróbki foto w aplikacjach Photoshop i Lightroom.

 

Fotoinlove Magdalena i Sławomir Chacińscy

Fotografia ślubna Gdańsk Warszawa Kraków, Zdjęcia ślubne repglamour, cross, vintage, bleach, fotograf ślubny Trójmiasto,, projekt strony i zdjęcia © M.S. Chacińscy