Fotoinlove zdjęcia ślubne   Galeria O nas Oferta Kontakt Blog

 

O naszej pracy trochę technicznie:

 

   Fotografowanie i postprodukcja: do Waszej dyspozycji może być dwóch fotografów, co zapewnia niecodzienny punkt widzenia fotografii, odmienną perspektywę oraz miłą atmosferę podczas ich wykonywania. Mamy dla Państwa dużo czasu, który jesteśmy gotowi Wam poświęcić. Wszystkie fotografie poddawane są starannej obróbce. O oryginalności i wyglądzie Waszych zdjęć decyduje nie tylko umiejętność obsługi aparatu. to potrafią dziś wszyscy. Zdjęcia wykonywane są w cyfrowym formacie RAW, co pozwala na staranną obróbkę cyfrową, tzw. wywoływanie w cyfrowej ciemni gdzie nadawany jest fotografiom niepowtarzalny wygląd: repoglamour, bleach bypass, cross, vintage, lomo wszystko to by Wasze zdjęcia były inne niż pozostałe.

  Prywatna galeria internetowa: by podzielić się zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi możecie otrzymać również prywatną galerię WWW, do której mają dostęp tylko Państwo Młodzi i ich goście. Galeria jest aktywna 6 m-cy dzięki czemu wszyscy Wasi goście będą mogli długo wspominać to wspaniałe wesele. Oto link do przykładowej galerii Asi i Kuby z Warszawy.

   Album fotoksięga: fotoksięga jest nowoczesną, indywidualnie zaprojektowaną formą profesjonalnej prezentacji fotografii. Najlepszą by sprostać oczekiwaniom osób wymagających i nietuzinkowych. Najtrwalszą by zmierzyć się z duchem czasu. Wykonana na prawdziwym papierze fotograficznym o grubych i sztywnych stronach, oprawiona w ekoskórę lub tkaninę może być wzbogacona okienkiem ze zdjęciem, metalowymi narożnikami lub zaokrąglonymi rogami stron. Projekt stron jest indywidualnie tworzony zgodnie z preferencjami Młodej Pary, przykładowy wygląd stron fotoksięgi: ślubnej oraz rodzinnej.

   Oferta i cennik: dostępne na email są jedynie punktem wyjścia, ofertę można dostosować do indywidualnych oczekiwań estetycznych i finansowych Państwa Młodych. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i uwagi. Napiszcie kiedy i gdzie się pobieracie, czego oczekujecie, na pewno odpiszemy.

   Odbitki i wydruki: by zachwycać się wyglądem i kolorem zdjęć przez długie lata, muszą być one wykonane na odpowiednich materiałach zgodnie z profesjonalnym systemem zarządzania barwą. Odbitki Kodak Endura, wydruki Epson UltraChrome K3, papiery Ilford dają Wam ponad 100 letnią gwarancję barw. Cennik wydruków.

   Usługi, warsztaty i szkolenia: byście mogli cieszyć się najwyższej jakości obrazem proponujemy także usługi profilowania (kalibracji) monitorów. Mamy również przyjemność dzielić się swą wiedzą z chętnymi poznać tajniki fotografii cyfrowej oraz oprogramowania Adobe Photoshop i Lightroom. Staramy się przekazywać swą wiedzę i doświadczenie innym, na warsztatach omawiane są zagadnienia z dziedziny fotografii od momentu naciśnięcia spustu migawki, poprzez obróbkę cyfrową a na przygotowaniu do druku kończąc.

 

Do pobrania: PROGRAM LR  PROGRAM PS szczegóły tel. 504952156 - Sławomir

Fotografia ślubna Gdańsk Warszawa Kraków, Zdjęcia ślubne repglamour, cross, vintage, bleach, fotograf ślubny Trójmiasto,, projekt strony i zdjęcia © M.S. Chacińscy